Wczytuję dane...
Model: 373382-B-Z
Realizacja zamówienia: 3 miesięcy
EAN: 8714713108831
Producent: woood
Credit Agricole

Komoda GRAVURE


Stylowa, oryginalna komoda GRAVURE od holenderskiej marki WOOOD, została zaprojektowana z ciepłego brązowego jesionu oraz czarnych drzwiczek wykonanych drewna sosnowego. Solidna ponadczasowa a zarazem nowoczesna szafka z ciepłym designem dzięki zastosowanym materiałom, nada charakteru, stylu oraz oryginalności wnętrzu. Drzwi szafki mają przestrzenny wzór linii i zostały wyposażone w system cichego domykania. Komoda z miejscem do przechowywania umieszczona została na metalowych czarnych nogach o wysokości 15cm . Wnętrze z płyty wiórowej zalaminowane w kolorze czarnym. Za każdą z trzech drzwiczek znajduje się półka o wysokości 18cm i szerokości 58cm

Produkt dostarczany jest jako prosty zestaw montażowy z przejrzystą instrukcją. Aby utrzymać mebel w czystości wystarczy delikatna szmatka i lenia woda. Nie zaleca się używania środków czyszczących ani twardych szczotek, ponieważ może to uszkodzić ochronną warstwę meblaIdea marki WOOOD jest prosta i przejrzysta: produkować solidne, nowoczesne i atrakcyjne cenowo meble w oparciu o holenderski design i skandynawski styl.

Duża gama produktów począwszy od drewnianych szaf z litego dębu, poprzez designerskie meble dziecięce i młodzieżowe, aż po akcesoria i dekoracje ścienne w stylu vintage pozwala dobrać i wykończyć niemal każde wnętrze. Silną stroną marki są również oryginalne rozwiązania i liczne kombinacje, które dają możliwość modyfikowania mebli według własnych potrzeb.

Jedną z unikalnych zalet mebli WOOOD jest ich jakość. Ponad 60% wszystkich produktów produkowanych jest w całości w Holandii, dzięki czemu jakość asortymentu w kolekcji marki pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie. WOOOD to również ponad 30 lat doświadczenia w produkcji drewnianych mebli w stylu skandynawskim i holenderskim.

Większość produktów pakowana jest w częściach, w zabezpieczonych kartonach i wymaga złożenia. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia produktów podczas transportu zmniejszono do minimum.

*kolory na zdjęciach mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej.MEBLE

 • Wysokość: 

  56cm

 • Szerokość: 

  180cm

 • Długość: 

  46cm

 • Materiał: 

  Drewno

 • Kolor: 

  Czarny

Polecamy Również