Wczytuję dane...
Model: 380200-W
Realizacja zamówienia: 20 dni
EAN: 8714713049653
Producent: woood
Credit Agricole

Regał TIPI białyIle to frajdy? Twój własny namiot tipi do przechowywania książek lub zabawek Regał tipi to projekt własny z kolekcji holenderskiej marki WOOOD. Tipi jest meblem solidnym i wytrzymałym dzięki materiałom z których zostało wyprodukowane. A mianowicie: sosny, MDF i okleiny sosnowej MDF w kolorze białym. Drewno sosnowe odznacza się jasną, biało-żółtą barwą i delikatnym usłojeniem. Atrakcyjny i kojący wygląd sprawia, że sosna często gości we wnętrzach niezależnie od stylu – meble sosnowe doskonale prezentują się w nowoczesnych salonach, skandynawskich sypialniach i rustykalnych kuchniach, wprowadzając ciepłą, przytulną atmosferę. Za popularnością drewna sosnowego stoją nie tylko walory estetyczne, ale również funkcjonalność i wytrzymałość tego materiału.

Meble marki WOOOD w większości przypadków wysyłamy jako zestawy do samodzielnego montażu z przejrzystą i łatwą instrukcją

Idea marki WOOOD jest prosta i przejrzysta: produkować solidne, nowoczesne i atrakcyjne cenowo meble w oparciu o holenderski design i skandynawski styl.

Duża gama produktów począwszy od drewnianych szaf z litego dębu, poprzez designerskie meble dziecięce i młodzieżowe, aż po akcesoria i dekoracje ścienne w stylu vintage pozwala dobrać i wykończyć niemal każde wnętrze. Silną stroną marki są również oryginalne rozwiązania i liczne kombinacje, które dają możliwość modyfikowania mebli według własnych potrzeb.

Jedną z unikalnych zalet mebli WOOOD jest ich jakość. Ponad 60% wszystkich produktów produkowanych jest w całości w Holandii, dzięki czemu jakość asortymentu w kolekcji marki pozostaje niezmiennie na wysokim poziomie. WOOOD to również ponad 30 lat doświadczenia w produkcji drewnianych mebli w stylu skandynawskim i holenderskim.

Większość produktów pakowana jest w częściach, w zabezpieczonych kartonach i wymaga złożenia. Dzięki temu ryzyko uszkodzenia produktów podczas transportu zmniejszono do minimum.


*kolory na zdjęciach mogą się znacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej.
MEBLE

 • Wysokość: 

  177cm

 • Szerokość: 

  85cm

 • Długość: 

  39cm

 • Waga: 

  21kg

 • Materiał: 

  Drewno Sosnowe

 • Kolor: 

  Biały

Polecamy Również