Wczytuję dane...

Room 99

Miło, że chcesz się o nas czegoś więcej dowiedzieć. Dobrze wyczuwasz, że za każdym produktem Room99 stoją ludzie… Jacy? Nieszablonowi, trochę zwariowani, kreatywni. Miłośnicy mody, designu, ciekawych wnętrz.  

Jesteśmy teamem młodych ludzi, kochamy wyzwania, nieustannie pracujemy nad dynamicznym rozwojem - nawet po godzinach ;) Nie ma takiego spotkania, na którym nie rozmawialibyśmy o najnowszych wzorach, ulepszeniach w obsłudze Klienta, pomysłach na kolejne kolekcje.   

Początkowo inspirowani stylem znanych zagranicznych firm wprowadzaliśmy do oferty (wtedy jeszcze jako firma e_homeconcept ) markowe tekstylia z Francji, Holandii, Niemiec oraz Włoch.   

Szybko okazało się ,że my też potrafimy... Projektować, tworzyć wysokiej jakości wyszukane, designerskie produkty, które znajdują uznanie wśród rzeszy klientów, blogerów i instagramersów. I tak to się zaczęło, tak powstała marka Room99 i praca stała się pasją ;)   

Gdzie szukamy inspiracji?   

Dużo podróżujemy, inspirujemy się trendami w stylu skandynawskim, południowym, modern. Z każdej wyprawy przywozimy coś nowego do naszych projektów. Bywamy na branżowych targach w Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Francji. Czasami pomysły podsuwa nam też sama ulica. Wystarczy wyjść i zaczerpnąć tchu w mieście, zainteresować się tym co słychać w designie, modzie, kulturze.   

Jak powstają kolekcje?   

Dyskutujemy na temat każdego szczegółu. Dokładnie dobieramy kolory na podstawie aktualnych trendów wytyczonych przez Instytut Pantone. Wnikliwie testujemy rodzaje tkanin, najnowsze technologie szycia i farbowania. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala na dokonywanie odważnych i trafnych wyborów. Od absolwentów architektury po doświadczonych grafików i designerów - w zespole siła ;)   

Jednego możecie być pewni - nie przestaniemy Was zaskakiwać :)  

Sortuj według:
Wyświetl po produktów