Wczytuję dane...

Rodzaje materaców M&K Foam

Rodzaje materaców M&K Foam

      Materace M&K Foam Koło

 

        Przedsiębiorstwo M&K Foam to uznana w branży firma, produkująca materace na polski i europejski rynek od 1992 roku.

 

Nasza oferta to szeroki wybór najwyższej jakości produktów, zapewniających komfort podczas snu i wypoczynku. Udostępniamy materace piankowe: bonelowe, kieszonkowe, piankowe oraz lateksowe. W trosce o pełne zadowolenie naszych klientów proponujemy także solidne stelaże, wygodne łóżka i poduszki.

 

Wieloletnie doświadczenie oraz wiedza na temat wpływu jakości materacy na komfort snu, zaważyła na naszych produktach w sposób niezwykle widoczny. Proponujemy wyłącznie doskonale skonstruowane materace, powstałe przy zastosowaniu najnowocześniejszych metod produkcji.

 

 

 

 

 M&K Foam Koło produkuje wiele typów materaców - prezentujemy te najczęściej wybierane.

 

Materace Piankowe

 

Czym są?

Materacami piankowymi określamy największą grupę materaców obok materaców sprężynowych. Charakteryzują się one tym, że wkład jest w pełni zbudowany z pianki/pianek i nie znajdziemy tam sprężyn. Materace piankowe mogą być np. termoelastyczne lub wysokoelastyczne. Niektórzy producenci i sklepy używają również tego określenia na materace piankowe, które składają się z pianek o niskiej jakości, których nie można zakwalifikować do żadnej z grup. SypialniaPlus, zgodnie z profesjonalną, branżową nomenklaturą, używa tego określenia do wszystkich materacy piankowych, nie prezentując produktów niskiej jakości.

Na co zwracać uwagę?

Wybierając materace piankowe powinniśmy zdecydować jaki typ pianek będzie dla nas odpowiedni i co jest dla nas najważniejsze.

Zalety

 • Bardzo dobre podparcie kręgosłupa
 • Antyalergiczność
 • Produkty niesprzyjające rozwojowi pleśni i grzybów
 • Wieloletnia gwarancja
 

Materace Kieszeniowe

Czym są?

Materace kieszeniowe należą do grupy materacy sprężynowych. Charakteryzują się tym, iż każda ze sprężyn znajduje się w osobnej osłonie, przez co działają one niezależnie, generując tym samym bardziej punktowe podparcie niż typowe materace sprężynowe.

Na co zwracać uwagę?

Kupując materac kieszeniowy powinniśmy kierować się tym, co znajduje się poza samymi sprężynami kieszeniowymi. Każdy materac kieszeniowy posiada dodatkową warstwę lub warstwy pianki, na których będziemy leżeć bezpośrednio i to one będą miały wpływ na nasze końcowe odczucia.

Zalety

 • Dobre, punktowe podparcie naszego ciała
 • Sprężystość
 • Dużo wyższy komfort niż w tradycyjnych materacach sprężynowych
 • Wysoka wytrzymałość i trwałość materaca
 

Materace Lateksowe

Czym są?

Materacami lateksowymi nazywamy materace, które w swoim wkładzie posiadają warstwę pianki lateksowej. Materace lateksowe bardzo dobrze dopasowują się do naszego ciała, generując odpowiednie podparcie dla kręgosłupa.

Na co zwracać uwagę?

Wybierając materac lateksowy powinniśmy zwracać uwagę na ilość zastosowanej pianki lateksowej oraz jej jakość. Z racji naturalności lateksu, szczególnie ważna jest gwarancja, jaką producent udziela na produkty.

Zalety

 • Bardzo dobre dopasowania się do kręgosłupa
 • Niespotykany komfort leżenia
 • Antybakteryjność
 • Przyspiesza procesy regeneracji naszego ciała