Wczytuję dane...

Stoły

Loftowy styl w aranżacji wnętrz od kilku już lat cieszy się popularnością. Ta ani myśli minąć i wszystko wskazuje na to, że zagościła w naszych domach na dobre. Coraz częściej wprowadzamy więc do nich loftowe oświetlenie, dodatki oraz meble. Wśród nich prym wiodą stoły loftowe, komody, ławy i stoliki. Znaleźć je można również w naszym sklepie!

Oferujemy różnego rodzaju stoły i ławy loftowe wykonane z wysokiej jakości drewna zapewniającego trwałość i piękny, estetyczny wygląd. Marla Loft Wood produkuje zarówno stoły okrągłe, jak i prostokątne, tak, by mogli Państwo dopasować je do swych wnętrz. Malowane proszkowo i na dowolny kolor profile umożliwiają jeszcze lepsze dostosowanie mebli do stylistyki pomieszczeń.

Stoły i ławy loftowe to propozycja dla wszystkich miłośników industrialnych, klimatycznych wnętrz. Meble nadają pomieszczeniom wyjątkowy, niepowtarzalny charakter, a ich drewniane blaty ocieplają je i sprawiają, że wnętrza stają się domowe i przytulne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów